Životopis

Asi by tu mělo bý napsáno, kolik mi je, co dělám rád/nerad a takové ty ostatní věci. Takže bude asi nejlepší když je sem napíši. Kdo mi chce pouze neco sdělit a hledá na mě kontakt, tak tady jsou:

ICQ: 121 560 538
e-mail: trsm1 (at) fel (dot) cvut (dot) cz
Skype: misak19

Abych nějak chytře začal, tak co třeba takto. Jmenuji se Michal Trs, narodil jsem se 22.6.1983 v Karlových Varech. Asi když mi byli 2 tak jsme se přestěhovali do Prahy, kde žiji do teď.

Vzdělání

Od páté třídy základní školy jsem chodil do třídy s rozšířenou výukou matematiky. Do 7. až 9. třídy jsem chodil na gymnázium Litoměřická 726. V 9. třídě jsem si uvědomil, že už vlastně vím co chci dělat a tak mi táta pomohl s učením a já udělal rozdílové zkoušky po 1. ročníku gymnásia. Nastoupil jsem do 2. ročníku Střední průmyslové školy V Úžlabině 320. Měl jsem štěstí, dostal jsem se do opravdu skvělé třídy. Přijali mne mezi sebe velice kladně a lepší třídní profesorku bych si ani přát nemohl. Po střední škole byl CVUT FEL jasná volba. Studuji výpočetní techniku, zaměření hardware.

Pracovní aktivity

2003 - 2006Getronics (Kapsch) - servisní technik Fujitsu-Siemens
2004 - 2007CESNET, řešitel projektu Liberouter - VHDL designér
2006 -Alwil software - virový analytik

Zájmy

Když to vezmu z pohledu školy a nějaké mé budoucí práce, tak je to rozhodně programování (viz stránka o SPSE V Úžlabině a CVUT FEL), návrh hardware a počítačové sítě jak po HW tak SW stránce.
Volný čas rozděluji mezi sport a mojí přítelkyni Zuzku. Nebráním se jakémukoliv sportu, ale nejradeji mám horské kolo, lezení a v zimně snowboarding.
Snažím se nebýt kulturním barbarem, tak občas zajdem s přítelkyní do kina, nebo na nějakej ten koncert. Ač jsem chodil do tanečních, tak jediné co umím je pogo.

Hudba, kterou poslouchám...
last.fm

Mohl bych o sobě napsat určitě ještě něco, ale pochybuji, že to někdo dočte až sem, tak toho raději nechám.